قوانین و شرایط استفاده از خدماتکاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی داستان موفقیت به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وبسایت داستان موفق یت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، انتشار مقالات و فیلم در داستان موفقیت و سایر خدمات ارائه شده توسط داستان موفقیت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات داستان موفقیت است.


طرفین قرارداد

1 - داستان موفقیت : وبسایت SuccessStory.ir

2 - ناشر : با مشخصات ثبت شده در پروفایل شخصی در وبسایت SuccessStory.ir که یک مقاله یا ویدیو در وبسایت داستان موفقیت انتشار عمومی داده باشد.


نحوه ارتباط طرفین

1 - آدرس ایمیل خریدارکه در پروفایل شخصی وی ثبت گردیده است، بعنوان وسیله ارتباطی داستان موفقیت با وی محسوب می گردد.

2 - کلیه مکاتبات داستان موفقیت با کاربران از طریق ایمیل کاربر صورت خواهد گرفت و ارسال ایمیل بمنزله ابلاغ به کاربر تلقی می گردد و اثبات عدم ابلاغ به عهده کاربر می باشد.ضمنا وسیله ارتباطی کاربر با شرکت ثبت تیکت در وبسایت داستان موفقیت و یا ارسال نامه از صفحه ارتباط با داستان موفقیت خواهد بود.چنانچه نشانی ایمیل کاربر و یا سایر اطلاعات وی در پروفایل تغییر نماید وی ملزم به تصحیح آن طی مدت 48ساعت از تغییر خواهد بود.در غیر اینصورت مسئولیت عواقب آن بعهده کاربر می باشد و کاربر نمی تواند درصورت تغییر نشانی ایمیل و عدم اطلاع آن به داستان موفقیت مدعی عدم ابلاغ اخطارهای وبسایت داستان موفقیت باشد.


قوانین خاص انتشار ویدیو و مقالات

1 - انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست)

•قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

•استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

•استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

•هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران

•اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

•انتشار اکاذیب علیه دیگران

•کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

•تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران

• مقالات یا ویدیوهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی

• مقالات یا ویدیوهای مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل

2 - مسئولیت محتوای درج شده در مقالات یا ویدیوها تماما بر عهده ناشر است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود

3 - داستان موفقیت برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد مقالات و ویدیو ها واقامه دعوا وارائه اطلاعات ناشر به مراجع قضائی اقدام نماید.


سلب اختیار

1 - عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین شرکت نسبت به کاربر یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از داستان موفقیت نمی باشد.